DIODE Zener BZX284-C15 5mA 15V SOD-110
»
0.017
Ex VAT
1633 in stock
DIODE Zener BZX284-C15 5mA 15V SOD-110 quantity
— OR —
Add to basket
Category:
Diode
Description
Additional information
Description
Additional information
Manufacturer Part No
BZX284-C15
CTAC P/N
Related products
DIODE DI102 Bridge Rectifier 1A 200V DIL